Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v prosinci 2021

Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 5936,- Kč.
 
Hotel Karos Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Karos Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9044,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3420,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Budapešť - Hotel Szőnyi Garden
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Budapešť - Hotel Szőnyi Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9905,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8400,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12000,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 16800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 349 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal