Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - prosinec 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v prosinci 2020

Mendan Magic Spa & Wellness Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mendan Magic Spa & Wellness Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 10234,- Kč.
 
Hotel Dráva, Harkány - Velikonoce
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Dráva, Harkány - Velikonoce, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Lenti V Novém Thermal Hotel Balance Propojeném S T
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lenti V Novém Thermal Hotel Balance Propojeném S T, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7170,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % v aktuální ceně 4830,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Lídia, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lídia, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2960,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3310,- Kč.
 
Saliris Resort - Egerszalók
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Saliris Resort - Egerszalók, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8160,- Kč.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Balance V Lenti, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9400,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel - Szentgotthárd
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel - Szentgotthárd, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 320 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13930,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 67 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal