Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v prosinci 2020

Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 6021,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 5319,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 3546,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 12762,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 2 % v aktuální ceně 12300,- Kč.
 
Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 1 % v aktuální ceně 15540,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 1 % v aktuální ceně 16730,- Kč.
 
Apartmány Panorama 43
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Apartmány Panorama 43, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2625,- Kč.
 
Apartmány Zalagyöngye 22
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Apartmány Zalagyöngye 22, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 770 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal