Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Maďarsku.

Dovolená Maďarsko    >    

Dovolená v Maďarsku - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v prosinci 2021

Mjus World Resort & Thermal Park: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Mjus World Resort & Thermal Park v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3002,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Apartmány Boulevard City v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Hotelová restaurace.
 
Budapešť, City Hotel Unio***
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Budapešť, City Hotel Unio***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 560,- CZK.
 
Danubius Health Spa Resort Bük
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 29680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 220 km.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10904,- CZK.
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Danubius Grand Margitsziget v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Danubius Grand Margitsziget v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 14700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19082,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel - Szentgotthárd
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Gotthard Therme Hotel & Conference v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel - Szentgotthárd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13650,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Benczúr***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 820,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 

Zobrazeno 1-10 z 471 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal