Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Jih od Dunaje    >    

Dovolená Jih od Dunaje v prosinci 2021 - Prosinec v Maďarsku

Dovolená Jih od Dunaje v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2021. Zájezdy Jih od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jih od Dunaje v prosinci 2021

Xavin Wellness
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 290 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 169 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Xavin Wellness
★★★
👍👍👍👍👍
 • 6 538 Kč
 • 5 950 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 170 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 5950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 368 Kč
  • 6 370 Kč
 • - 32 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 171 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 32 %, aktuálně v ceně 6370,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 5 500 Kč
  • 5 115 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do středa 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 174 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 5115,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Divina
  ★★★★
   
  • 4 260 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až úterý 21. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 181 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4260,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 400 Kč
  • 4 092 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do středa 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 182 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 4092,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 730 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až úterý 21. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 182 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3730,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

  Dovolenou Jih od Dunaje 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko prosinec, Mauricius prosinec, Německo prosinec nebo například dovolenou Omán prosinec? Další možností je třeba Polsko prosinec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Jih od Dunaje levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.