Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Dovolená Západ od Dunaje v prosinci 2022 - Prosinec v Maďarsku

Dovolená Západ od Dunaje v prosinci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v prosinci 2022. Zájezdy Západ od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Západ od Dunaje v prosinci 2022

Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 15 680 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (407 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. prosinec až pátek 9. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 319 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 15680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 407 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Danubius Health Spa Resort Bük
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 7 785 Kč
 • 5 839 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (477 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Marně bychom hledali něco negativního. Vše bylo super a moc jsme si to užili. Tento hotel vřele doporučujeme, zejména pro rodiny s dětmi.

  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. prosince do úterý 6. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 320 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 5839,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 477 cestovatelů).
  Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 980 Kč
  • 10 384 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (1429 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. prosinec až pátek 9. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 321 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, aktuálně v ceně 10384,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 1429 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kehida Termal
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 160 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. prosince do čtvrtek 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 321 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 7160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Mjus World Resort & Thermal Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 590 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. prosinec až sobota 10. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 321 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mjus World Resort & Thermal Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wolf
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 3 210 Kč

  Detail

  3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. prosince do středa 7. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 321 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3210,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
  Mjus World Resort & Thermal Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 651 Kč
  • 12 524 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 6. prosinec až úterý 13. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 323 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 12524,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mjus World Resort & Thermal Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Mendan
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 700 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mendan od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 6. prosince do čtvrtek 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 323 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
  Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 660 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (407 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 6. prosinec až sobota 10. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 323 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 407 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Mjus World Resort & Thermal Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 680 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 7. prosince do pátek 9. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 324 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 22 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 32 nalezených

  Dovolenou Západ od Dunaje 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko prosinec, USA prosinec, Vietnam prosinec nebo například dovolenou Zanzibar prosinec? Další možností je třeba Albánie prosinec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.