Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    
Budapešť    >    

Budapešť recenze - Budapešť 2023

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Budapešť. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Maďarsku - Budapešť. All Inclusive dovolená Budapešť. Budapešť 2023.

Budapešť s recenzemi 2023

Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 26. duben až pátek 28. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 31 dní za aktuální cenu 2540,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sissi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Budapešť recenze - Budapešť 2023
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 540 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 16. července do úterý 18. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 112 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2540,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sissi je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
Budapešť s recenzemi 2023
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 540 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 13. září až pátek 15. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 171 dní za aktuální cenu 2540,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sissi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Budapešť recenze - Budapešť 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 540 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 28. září do soboty 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 186 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2540,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sissi je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
Budapešť recenze - Budapešť 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 540 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 11. říjen až pátek 13. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 199 dní za aktuální cenu 2540,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sissi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Budapešť recenze - Budapešť 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 540 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. listopadu do pátku 3. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 220 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2180,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sissi je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
Budapešť s recenzemi 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 14. listopad až čtvrtek 16. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 233 dní za aktuální cenu 2180,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sissi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Budapešť s recenzemi 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku v zimě 2024 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 10. února do pondělí 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 321 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2180,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sissi je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
Budapešť s recenzemi 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2024 v letovisku Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Sissi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 22. březen až neděle 24. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 362 dní za aktuální cenu 2180,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sissi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Budapešť s recenzemi 2023 - Sissi
Sissi
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, Budapešť, Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort), v místě Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 27. března do neděle 2. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 16 %, v aktuální online ceně 14677,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 510 cestovatelů).

Atributy: s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt.
Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)
Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Tobogány
 • Silnice kolem hotelu
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Nonstop recepce
 • 17 473 Kč
 • 14 677 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (510 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 1179 nalezených

  Dovolenou Budapešť 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Seychely recenze, Slovensko recenze, Slovinsko recenze nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty recenze? Další možností je třeba Srí Lanka recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Budapešť nebo sekci dovolená s dětmi.