Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v říjnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2021

Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 12826,- Kč.
 
Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort Budapest, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 19680,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17780,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10160,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10270,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Hotel Xavin
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 15770,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Kehidakustány, Kehida Termal Hotel ****, Akce 4=3
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Kehidakustány, Kehida Termal Hotel ****, Akce 4=3 , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8160,- Kč.
 
Pension Boulevard City
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Pension Boulevard City, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 580,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 398 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal