Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená v Maďarsku - říjen 2023

Dovolená a Last Minute zájezdy Maďarsko v říjnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v říjnu 2023. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023

Základní informace

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jezero Tisza, Dézsa-vü Vendégház (Sarud) v ?hvězdičkovém ubytování Dézsa-Vü Vendégház (Sarud), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až pátek 6. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 7062,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


Wellnes

Dézsafürdő is elérhető a szálláshelyen.

Sport

Vannak gyermekjátékok, függőágyak és egy fészekhinta is.

Általános szolgáltatások

WI-FI, Nem fogad állatot, Felszerelt konyha, Zárt, kamerával őrzött parkoló, Vasaló + vasalódeszka, Saját kert, Parkoló az udvarban, Napernyő, Kerti pihenőhely, Kerti bútor, Kávéfőző, Internet WI-FI a közös terekben, Ingyenes parkoló, Gáztűzhely, Free Wi-Fi szálloda egész területén

Éttermi szolgáltatások

Önellátó szálláshely

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Hinta, Gyerekjátékok

Sport és szórakozás szolgáltatások

Horgászat, Napozókert, Kerti szalonnasütő helyek, Grillezési lehetőség, Csónakázás, vizibiciklizés, Bográcsozási lehetőség


Dovolená v Maďarsku - říjen 2023
Dézsa-Vü Vendégház (Sarud)
★★
 • 7 133 Kč
 • 7 062 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do čtvrtka 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5696,- Kč.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023
  Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)
  ★★
   
  • 5 696 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až úterý 3. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2127,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená v Maďarsku - říjen 2023 - Aqua Hotel
  Aqua Hotel
  ★★★
  • 2 312 Kč
  • 2 127 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Járja Panzió, v místě Járja Panzió v 1hvězdičkovém ubytování Járja Panzió od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do úterý 3. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1139,- Kč.
  Dovolená v Maďarsku - říjen 2023 - Járja Panzió
  Járja Panzió
   
  • 1 139 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Járja Panzió v 1hvězdičkovém ubytování Járja Panzió, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až čtvrtek 5. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2278,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená v Maďarsku - říjen 2023 - Járja Panzió
  Járja Panzió
   
  • 2 278 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, Penzion Halháza (Sirok), v místě Penzion Halháza (Sirok) v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Halháza (Sirok) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do středy 4. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2356,- Kč.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023 - Penzion Halháza (Sirok)
  Penzion Halháza (Sirok)
  ★★
   
  • 2 356 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Severní Maďarsko, Alfa Es Wellness Centrum v 3hvězdičkovém ubytování Alfa Es Wellness Centrum, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až úterý 3. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2058,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: wellness pobyt.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023 - Alfa Es Wellness Centrum
  Alfa Es Wellness Centrum
  ★★★
   
  • 2 058 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, Jih od Dunaje, Harkány, v místě Harkány v 3hvězdičkovém ubytování Átrium Panzió od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do úterý 3. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1570,- Kč.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023 - Átrium Panzió
  Átrium Panzió
  ★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Lednička
  • Hotelová restaurace
   
  • 1 570 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Arany Szarvas Fogadó, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až středa 4. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2350,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 56 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v říjnu 2023 - Arany Szarvas Fogadó
  Arany Szarvas Fogadó
  ★★★
  • 5 341 Kč
  • 2 350 Kč
 • - 56 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Západní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Mese od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do čtvrtka 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2278,- Kč.
  Penzion Mese
  Penzion Mese
  ★★
   
  • 2 278 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 428 nalezených

  Dovolenou Maďarsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko říjen, Turecko říjen, USA říjen nebo například dovolenou Vietnam říjen? Další možností je třeba Zanzibar říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.