Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Jih od Dunaje    >    

Dovolená Jih od Dunaje v říjnu 2021 - Říjen v Maďarsku

Dovolená Jih od Dunaje v říjnu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v říjnu 2021. Zájezdy Jih od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jih od Dunaje v říjnu 2021

Xavin Wellness
★★★
👍👍👍👍👍
 • 15 747 Kč
 • 14 960 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až pátek 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 105 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 14960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 13 368 Kč
  • 12 700 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do středa 13. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 105 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 12700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmán Gyongyvirág
  ★★
   
  • 6 390 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Gyongyvirág, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až pondělí 11. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 105 dní. Rekreace je se stravou večeře. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Well Hotel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 802 Kč
  • 7 490 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Well Hotel od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. října do pondělí 18. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 111 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 7490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Well Hotel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 10 031 Kč
  • 9 630 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Well Hotel, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až pondělí 18. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 112 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 9630,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Well Hotel je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Gyongyvirág
  ★★
   
  • 3 010 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Gyongyvirág od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 112 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3010,- Kč.
  Well Hotel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 6 667 Kč
  • 6 400 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Well Hotel, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 10. říjen až pondělí 18. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 113 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 6400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Well Hotel je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Divina
  ★★★★
   
  • 5 230 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 11. října do sobota 16. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 114 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5230,- Kč.
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 100 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 11. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 114 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Xavin Wellness
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 3 300 Kč
  • 3 069 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 12. října do pátek 15. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 115 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 3069,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 25 nalezených

  Dovolenou Jih od Dunaje 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko říjen, Řecko říjen, Slovensko říjen nebo například dovolenou Slovinsko říjen? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Jih od Dunaje levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.