Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Jižní Dolní Zem    >    

Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Říjen v Maďarsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Jižní Dolní Zem v říjnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v říjnu 2023. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. říjen až úterý 3. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2127,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Říjen v Maďarsku
Aqua Hotel
★★★
 • 2 312 Kč
 • 2 127 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Sun City Vízisport Paradicsom od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 2. října do neděle 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 3845,- Kč.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023
  Sun City Vízisport Paradicsom
  ★★
  • 3 884 Kč
  • 3 845 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Roland, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 3. říjen až pátek 6. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 749,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Říjen v Maďarsku - Roland
  Roland
  ★★
   
  • 749 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Hársfák (Mezőkovácsháza) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 3. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3992,- Kč.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Říjen v Maďarsku - Apartmán Hársfák (Mezőkovácsháza)
  Apartmán Hársfák (Mezőkovácsháza)
  ★★
   
  • 3 992 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Corvus Aqua, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 3. říjen až úterý 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 13381,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Říjen v Maďarsku - Corvus Aqua
  Corvus Aqua
  ★★★★
   
  • 13 381 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem, Oázis Apartmanok, v místě Oázis Apartmanok v 3hvězdičkovém ubytování Oázis Apartmanok od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 3. října do čtvrtka 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1335,- Kč.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Oázis Apartmanok
  Oázis Apartmanok
  ★★★
   
  • 1 335 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Erzsébet Vendégház, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 5. říjen až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 1424,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Erzsébet Vendégház
  Erzsébet Vendégház
  ★★
   
  • 1 424 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fried Kastélyszálló od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 7. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální online ceně 3637,- Kč.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Fried Kastélyszálló
  Fried Kastélyszálló
  ★★★★
  • 5 051 Kč
  • 3 637 Kč
 • - 28 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Dolní Zem, Elizabeth v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Elizabeth, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. říjen až pondělí 9. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 3403,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: wellness pobyt.
  Dovolená Jižní Dolní Zem v říjnu 2023 - Elizabeth
  Elizabeth
  ★★★★
   
  • 3 403 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Erzsébet Vendégház od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 7. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2136,- Kč.
  Erzsébet Vendégház
  Erzsébet Vendégház
  ★★
   
  • 2 136 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

  Dovolenou Jižní Dolní Zem 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie říjen, Jordánsko říjen, Kanárské ostrovy říjen nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy říjen? Další možností je třeba Keňa říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Dolní Zem nebo sekci dovolená s dětmi.