Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Severní Dolní Zem 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Severní Dolní Zem. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Severní Dolní Zem 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Dolní Zem a Last Minute zájezdy

Hotel Apollo
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3995,- Kč.
 
Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Rudolf Spa
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Rudolf Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6020,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6840,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5480,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 446 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Dolní Zem podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal