Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    

Dovolená Severní Dolní Zem 2023

Dovolená Severní Dolní Zem 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Severní Dolní Zem. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Severní Dolní Zem 2023

Základní informace

Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Hajdu Lovasudvar (Hortobágy) v ?hvězdičkovém ubytování Hajdu Lovasudvar (Hortobágy), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 27. březen až pondělí 3. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3883,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


Étterem

Reggeli igényét kérjük minden esetben előre jelezze.

Általános szolgáltatások

Nyitott parkoló, WI-FI, 24 órás portaszolgálat, Free Wi-Fi szálloda egész területén, Ingyenes parkoló, Kábel tv, Kávéfőző, Kerti bútor, Kerti pihenőhely, Korai check-in, késői check-out, Programszervezés, Taxirendelés, Zárt parkoló

Éttermi szolgáltatások

Félpanzió közeli étteremben

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Babaágy, Etetőszék, Állatsimogató, Lázmérő

Sport és szórakozás szolgáltatások

Bográcsozási lehetőség, Kerti szalonnasütő helyek, Lovaglás, Lovaglás oktatás, Lovaskocsizás, Napozókert, Túrázási lehetőségek, Tűzrakóhely, Vadaspark, Vadászat

Kutyabarát szolgáltatások

Háziállat bevihető, Állatorvos a közelben, Kutyabarát, kutyakozmetikus a közelben, Macska /egyéb kisállat (nyúl, stb.) bevihető, Zöldövezet közelben

Konferencia szolgáltatások

Internet


Dovolená Severní Dolní Zem 2023
Hajdu Lovasudvar (Hortobágy)
★★
 • 4 175 Kč
 • 3 883 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Park Ambrózia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 27. března do pondělí 3. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 6894,- Kč.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023
  Park Ambrózia
  ★★★
  • 7 035 Kč
  • 6 894 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 27. březen až pondělí 3. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 14936,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)
  Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)
  ★★
  • 16 060 Kč
  • 14 936 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Barátság, v místě Barátság v 3hvězdičkovém ubytování Barátság od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 27. března do pondělí 3. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10439,- Kč.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Barátság
  Barátság
  ★★★
   
  • 10 439 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Kamilla (Balmazújváros) v ?hvězdičkovém ubytování Kamilla (Balmazújváros), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 27. březen až pondělí 3. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 11443,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 40 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: wellness pobyt.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Kamilla (Balmazújváros)
  Kamilla (Balmazújváros)
  ★★
  • 19 072 Kč
  • 11 443 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Bagoly Fogadó (Gyömrő) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. března do čtvrtka 30. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 1786,- Kč.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Bagoly Fogadó (Gyömrő)
  Bagoly Fogadó (Gyömrő)
  ★★
  • 1 920 Kč
  • 1 786 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Járja Panzió v 1hvězdičkovém ubytování Járja Panzió, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 28. březen až sobota 1. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 1576,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Járja Panzió
  Járja Panzió
  • 1 695 Kč
  • 1 576 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Sarlóspuszta Club, v místě Sarlóspuszta Club v 3hvězdičkovém ubytování Sarlóspuszta Club od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. března do středy 29. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 853,- Kč.

  Atributy: wellness pobyt.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Sarlóspuszta Club
  Sarlóspuszta Club
  ★★★
  • 870 Kč
  • 853 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Penzion Szabolcs Vezér v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Szabolcs Vezér, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 28. březen až pátek 31. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 2462,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: wellness pobyt.
  Dovolená Severní Dolní Zem 2023 - Penzion Szabolcs Vezér
  Penzion Szabolcs Vezér
  ★★
  • 2 538 Kč
  • 2 462 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. března do pondělí 3. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 12802,- Kč.
  Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)
  Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)
  ★★
  • 13 766 Kč
  • 12 802 Kč
 • - 7 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 416 nalezených

  Dovolenou Severní Dolní Zem 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2023, dovolenou Thajsko 2023, dovolenou Tunisko 2023/2024 nebo například dovolenou Turecko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Severní Dolní Zem nebo sekci dovolená s dětmi.