Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Severní Maďarsko 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Severní Maďarsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená Severní Maďarsko - Severní Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Maďarsko a Last Minute

Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád****
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád****, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9270,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5310,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Eger - Hotel Eger & Park
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eger - Hotel Eger & Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Eger - Hotel Eger & Park
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eger - Hotel Eger & Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3700,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5070,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 445 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal