Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Severní Maďarsko 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Severní Maďarsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Severní Maďarsko 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Maďarsko a Last Minute zájezdy

Erzsébet Park Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13640,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6420,- Kč.
 
Eger - Hotel Eger*** S Wellness
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Eger - Hotel Eger*** S Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Erzsébet Park Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13640,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 6568,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 8114,- Kč.
 
Erzsébet Park Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10910,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7260,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Eger - Hotel Eger*** S Wellness
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Eger - Hotel Eger*** S Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 449 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal