Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Severní Maďarsko 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Severní Maďarsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Severní Maďarsko 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Maďarsko a Last Minute zájezdy

Hotel Eger
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 1760,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 19520,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 12200,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 8 % v aktuální ceně 2460,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně se slevou 2 % v aktuální ceně 12320,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7040,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4880,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až pondělí 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 19520,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8320,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 450 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal