Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Silvestr Západ od Dunaje 2022/2023 - Západ od Dunaje 2022

Aktuální nabídka silvestrovských pobytů v letovisku Západ od Dunaje za nejlepší ceny online. Silvestr v Maďarsku 2022/2023. Silvestrovské pobyty s All Inclusive ubytováním. Dovolená a Last Minute zájezdy do Maďarska letecky levně. Západ od Dunaje 2022.

Ads

Silvestr Západ od Dunaje 2022/2023

Danubius Health Spa Resort Sárvár
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 090 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Sárvár, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. prosinec až neděle 1. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 342 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2022/2023, zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 23090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 25 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Danubius Health Spa Resort Sárvár je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ads

Dovolenou Západ od Dunaje 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt Silvestr, Francie Silvestr, Chorvatsko Silvestr nebo například dovolenou Itálie Silvestr? Další možností je třeba Jordánsko Silvestr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.