Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka ubytování v Maďarsku se snídaní za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Maďarska se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Maďarsku letecky levně. Ubytování v Maďarsku se stravou v ceně. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko se snídaní podle termínu

Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 2610,- Kč.
  • Klimatizace
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
 
Pension Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Pension Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 2610,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
Budapešť, Danubius Health Spa Resort Helia ****
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Danubius Health Spa Resort Helia ****, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Hostel Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hostel Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2463,- Kč.
 
Hotel Roombach***, V Centru Města Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Roombach***, V Centru Města Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2096,- Kč.
 
Hostel Boulevard City
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hostel Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2463,- Kč.
 
Hotel Star Inn***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Star Inn***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1309 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal