Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    

Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2022

Aktuální nabídka ubytování v Maďarsku se snídaní za nejlepší ceny online. Zájezdy do Maďarska se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Maďarsku letecky levně. Ubytování v Maďarsku se stravou v ceně. Maďarsko 2022.

Maďarsko se snídaní 2022

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Három Gúnár, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až úterý 23. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 1557,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2022
Három Gúnár
★★★★
 
 • 1 557 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Nagyerdő od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 21. srpna do neděle 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6851,- Kč.
Maďarsko se snídaní 2022
Nagyerdő
★★★
 
 • 6 851 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Mozart, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až čtvrtek 25. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 4297,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2022 - Mozart
Mozart
★★
 
 • 4 297 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Vendégház A Hegytetőn od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 21. srpna do pátku 26. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5338,- Kč.
Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2022 - Vendégház A Hegytetőn
Vendégház A Hegytetőn
★★
 
 • 5 338 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 16660,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko se snídaní - Maďarsko 2022 - Ensana Grand Margaret Island Health Spa
Ensana Grand Margaret Island Health Spa
★★★★
 
 • 16 660 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 21. srpna do čtvrtka 25. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 8100,- Kč.
Maďarsko se snídaní 2022 - Ensana Grand Margaret Island Health Spa
Ensana Grand Margaret Island Health Spa
★★★★
 • 9 878 Kč
 • 8 100 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Centrum Home Apartman, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 22. srpen až sobota 27. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 2847,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Maďarsko se snídaní 2022 - Centrum Home Apartman
  Centrum Home Apartman
  ★★
   
  • 2 847 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 22. srpna do neděle 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 10424,- Kč.
  Maďarsko se snídaní 2022 - Aquarell
  Aquarell
  ★★★★
  • 13 030 Kč
  • 10 424 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, Budapešť, Estilo Fashion v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Estilo Fashion, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 22. srpen až středa 24. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 2680,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


  FORMA STRAVY

  snídaně

  TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

  Budínský hrad (1,74 km)Řetězový most (1,58 km)Dunaj (0,2 km)Erkelovo divadlo (1,77 km)Gellért Bath (0,75 km)Velká tržnice (0,19 km)Markétin ostrov (4,33 km)dům opery (1,62 km)Parlament (2,36 km)Bazilika svatého Štěpána (1,49 km)Synagoga (0,90 km)

  DALŠÍ SLUŽBY

  dětská postýlka na dotaz

  POBYT S DĚTMI

  Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

  PARKOVÁNÍ

  Parkování v nedalekém parkovacím domě (Váci utca Center Parkinghouse): 25 € / auto / den

  POBYT SE ZVÍŘETEM

  NEPOVOLEN

  NEPŘEHLÉDNĚTE

  Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

  SLEVY A VÝHODY

  SLEVA 10% na pobyty od 3 nocí

  PROGRAMOVÝ POBYT č.1

  POZNEJTE BUDAPEŠŤ- ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA: rekreační poplatek, Wi-Fi, minerální voda na pokoji

  CELKOVÁ KAPACITA

  70 pokojů

  REKREAČNÍ POPLATEK

  v ceně

  AKČNÍ NABÍDKA

  NOVINKA V NABÍDCE

  URČITĚ OCENÍTE

  Proč Estilo Fashion Hotel Budapest:- originální hotel v Budapešti, ze kterého se snadno dostanete kamkoli- moderní luxus- pohled na rušnou ulici Váci z hotelu

  VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

  recepce, lobby, snídárna, Wi-Fi, úschovna zavazadel, půjčovna aut, parkování v nedalekém parkovacím domě

  POLOHA UBYTOVÁNÍ

  Originální Estilo Fashion Hotelhvězdičekhvězdičekhvězdičekhvězdiček se nachází v centru Budapešti v ulici Váci. V okolí je řada gastronomických, kulturních a turistických příležitostí, ke kterým se dostanete pěšky nebo nedalekou veřejnou dopravou.

  Maďarsko se snídaní 2022 - Estilo Fashion
  Estilo Fashion
  ★★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
   
  • 2 680 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarell od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 22. srpna do pondělí 29. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 16232,- Kč.
  Aquarell
  Aquarell
  ★★★★
   
  • 16 232 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 853 nalezených

  Dovolenou Maďarsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mexiko snídaně, Německo snídaně, Omán snídaně nebo například dovolenou Polsko snídaně? Další možností je třeba Portugalsko snídaně.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal