Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Maďarsku.

Dovolená Maďarsko    >    

Dovolená v Maďarsku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v srpnu 2021

Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 4
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Rába City Center v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 4, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2832,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Klidná lokalita, Fitness, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Gotthard Therme Hotel & Conference v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 12531,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Apollo Thermal Hotel & Apartements v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4230,- CZK.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11880,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 8 km.
 
Boutique Hotel Divina Harkány
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Zadunají, v místě Divina v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Divina Harkány, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9636,- CZK.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Zara Continental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8943,- Kč.
 
Eger - Hotel Eger S Wellness*** Speciální Akce 5 N
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Maďarsko, v místě Eger Hotel v ?hvězdičkovém ubytování Eger - Hotel Eger S Wellness*** Speciální Akce 5 N, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7710,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 18984,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 18012,- CZK.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7119,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 681 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal