Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    
Jih od Dunaje    >    

Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Srpen v Maďarsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Jih od Dunaje v srpnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v srpnu 2023. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Halasi Pince, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. srpen až čtvrtek 3. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 54 dní za aktuální cenu 1725,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Srpen v Maďarsku
Halasi Pince
★★
 
 • 1 725 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Dráva Thermal Resort, v místě Dráva Thermal Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dráva Thermal Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 2. srpna do pondělí 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 55 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 9132,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Dráva Thermal Resort je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).

Atributy: koupání, s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, termální lázně, wellness pobyt.


Poloha

Dráva Hotel Thermal Resort se nachází v městě Harkány, jen 20 minut jízdy od Pécsu (25 km). Hotel leží na dosah termálních lázní. K hradu Siklós je to pouhých 6 km.

Vybavení

Hotel má krásnou vstupní halu s recepcí, restauraci a kavárnu s terasou. Nabízí výtah a konferenční sál. Klientům je k dispozici velká terasa s lehátky a slunečníky. Hotel disponuje krytým termálním bazénem, whirlpoolem a saunou. U hotelu je parkoviště zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají TV, připojení k internetu, telefon, minibar, lednici a trezor. Koupelny jsou vybaveny sprchou nebo vanou, fénem a županem - zapůjčení za poplatek.(cca 10.000,- HUF/týden) Do některých pokojů lze umístit přistýlku. K dispozici je také rychlovarná konvice.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Na hosty čeká ve wellness krytý zážitkový bazén s teplotou mezi 29-33 ° C s vířivkou, oponou na krk, vířivkou, zážitkovou věží a plaveckým barem, slunečními terasami a nápojovým barem.
V saunovém světě jsou dvě finské sauny s různými teplotami, parní kabinu, solnou místnost, dvě infračervené kabiny a zážitkovou sprchu příjemnou příležitost hýčkat a osvěžit. Fitness místnost je vhodná pro kardio a fitness tréninky. Služby zahrnují tradiční, lázeňské, sportovní a další rozmazlovací masáže. (30% sleva pro klienty hotelu)
Areál má tenisové kurty, písečné hřiště na plážový volejbal, plážovou házenou nebo fotbal, houpací místa, běžeckou mapu, půjčovnu kol a turistické stezky pro milovníky aktivního odpočinku.

Informace

V roce 2018 získal hotel Dráva Thermal Resorthvězdičekhvězdičekhvězdičekhvězdiček titul KidsOasis Qualified Family-Friendly Hotels.

Vybavení hotelu

 • Koupání a poznávání
 • Pobyt pro dítě zdarma
 • Rodina s dětmi
 • Wellness 3hvězdiček
 • WIFI zdarma

Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023
Dráva Thermal Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 
 • 9 132 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Kardosfa v 3hvězdičkovém ubytování Kardosfa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 3. srpen až pátek 4. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní za aktuální cenu 1825,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

Atributy: wellness pobyt.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Srpen v Maďarsku - Kardosfa
Kardosfa
★★★
 
 • 1 825 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Harkány, v místě Harkány v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xavin Wellness od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. srpna do pondělí 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 3424,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Xavin Wellness je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 50 cestovatelů).
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Srpen v Maďarsku - Xavin Wellness
Xavin Wellness
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Silnice kolem hotelu
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Nonstop recepce
 
 • 3 424 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Fibula Residence Hotel & Wellness, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 4. srpen až pondělí 7. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní za aktuální cenu 6615,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Srpen v Maďarsku - Fibula Residence Hotel & Wellness
Fibula Residence Hotel & Wellness
★★
 
 • 6 615 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. srpna do úterý 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5514,- Kč.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)
Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)
★★
 
 • 5 514 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Szinbád, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 4. srpen až úterý 8. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní za aktuální cenu 3157,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Szinbád
Szinbád
★★
 
 • 3 157 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Edit od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. srpna do středy 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2068,- Kč.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Apartmány Edit
Apartmány Edit
★★
 
 • 2 068 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Laterum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Laterum, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 6. srpen až úterý 8. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní za aktuální cenu 1871,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

Atributy: jóga, wellness pobyt.
Dovolená Jih od Dunaje v srpnu 2023 - Laterum
Laterum
★★★★
 
 • 1 871 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Retro, v místě Retro v 3hvězdičkovém ubytování Retro od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 6. srpna do soboty 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3515,- Kč.
Retro
Retro
★★★
 
 • 3 515 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 42 nalezených

Dovolenou Jih od Dunaje 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2023, dovolenou Zanzibar 2023, dovolenou Albánie 2023/2024 nebo například dovolenou Bali 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.