Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Střed okolí Dunaje 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Střed okolí Dunaje za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Střed okolí Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Střed okolí Dunaje 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střed okolí Dunaje a Last Minute zájezdy

Hotel Gotthard Therme
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v hvězdičkovém ubytování Hotel Gotthard Therme, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5530,- Kč.
 
Hotel Rába
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rába, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2060,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 7358,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 4088,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 14308,- Kč.
 
Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Györ, Hotel Raba City Center S Wellness A Vstupem
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Györ, Hotel Raba City Center S Wellness A Vstupem , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Hotel Rába
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rába, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3040,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 14308,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 6132,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 450 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Střed okolí Dunaje podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal