Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Střed okolí Dunaje 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Střed okolí Dunaje za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Střed okolí Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Střed okolí Dunaje 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střed okolí Dunaje a Last Minute zájezdy

Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 3822,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 13377,- Kč.
 
Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 2, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1760,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Hotel Rába
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rába, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3040,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Dětský bazén
  • Půjčovna kol
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 9555,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 340 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Střed okolí Dunaje podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal