Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Maďarsku levně. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko Super Last Minute - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Super Last Minute podle termínu

Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 5
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 5 , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10568,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6468,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7766,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešť
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešť, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 3810,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Rudolf Spa
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Rudolf Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6860,- Kč.
 
Hotel Benczúr
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3460,- Kč.
 
Hotel Benczúr
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4521,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3700,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, Speciální Akce 4 Noci=Plat, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5070,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 120 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal