Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v únoru 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - únor 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v únoru 2020

Hotel Benczúr
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pondělí 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1740,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8200,- Kč.
 
Hotel Flóra
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7989,- Kč.
 
Hunguest Hotel Helios
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Helios, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8040,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11798,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6140,- Kč.
 
Hotel Bál Resort
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bál Resort, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2910,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Hotel Dráva, Harkány - Velikonoce
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Dráva, Harkány - Velikonoce, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 87 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal