Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v únoru 2021

Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort Budapest, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 13200,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4120,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Ensana Health Spa Resort Hévíz: Rekreační Pobyt 5
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Health Spa Resort Hévíz: Rekreační Pobyt 5 , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9350,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12600,- Kč.
 
Hunguest Hotel Béke
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Béke, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Hunguest Hotel Béke
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Béke, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 7600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 418 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal