Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v únoru 2022. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - únor 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v únoru 2022

Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až čtvrtek 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 336 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 339 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až pondělí 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 339 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2765,- Kč.
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 339 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2393,- Kč.
 
Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až neděle 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 346 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 19. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 346 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- Kč.
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 19. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 346 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2393,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. únor až sobota 19. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 349 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5305,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až neděle 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 350 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5305,- Kč.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 353 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal