Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    

Maďarsko v soukromí - Maďarsko 2022

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Maďarsku za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Maďarsku letecky levně. Maďarsko 2022.

Maďarsko v soukromí 2022

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Ponty-Lak (Dávod), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až pondělí 22. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 649,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí - Maďarsko 2022
Penzion Ponty-Lak (Dávod)
★★
 
 • 649 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Střední Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Pe-Ki Lux Apartman od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 21. srpna do neděle 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6353,- Kč.
Maďarsko v soukromí 2022
Pe-Ki Lux Apartman
★★
 
 • 6 353 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Střední Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Széplaki Rejtek (Fertőszéplak), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až středa 24. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 1281,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí - Maďarsko 2022 - Penzion Széplaki Rejtek (Fertőszéplak)
Penzion Széplaki Rejtek (Fertőszéplak)
★★
 
 • 1 281 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Centrum Home Apartman od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 22. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2847,- Kč.
Maďarsko v soukromí - Maďarsko 2022 - Centrum Home Apartman
Centrum Home Apartman
★★
 
 • 2 847 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Balaton v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Szárszó, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 22. srpen až čtvrtek 25. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 2870,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí - Maďarsko 2022 - Penzion Szárszó
Penzion Szárszó
★★
 
 • 2 870 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Harmónia (Sárospatak) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. srpna do neděle 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2402,- Kč.
Maďarsko v soukromí 2022 - Penzion Harmónia (Sárospatak)
Penzion Harmónia (Sárospatak)
★★
 
 • 2 402 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Západní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Pólus, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 23. srpen až pátek 26. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 1472,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí 2022 - Penzion Pólus
Penzion Pólus
★★
 
 • 1 472 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. srpna do čtvrtka 25. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 685,- Kč.
Maďarsko v soukromí 2022 - Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
★★
 
 • 685 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Opera Garden & Apartments Hotel, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 23. srpen až pondělí 29. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 13055,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí 2022 - Opera Garden & Apartments Hotel
Opera Garden & Apartments Hotel
★★★★
 • 13 742 Kč
 • 13 055 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Alea od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 24. srpna do pondělí 29. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2113,- Kč.
  Apartmán Alea
  Apartmán Alea
  ★★
   
  • 2 113 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 324 nalezených

  Dovolenou Maďarsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko v soukromí, Portugalsko v soukromí, Rakousko v soukromí nebo například dovolenou Řecko v soukromí? Další možností je třeba Seychely v soukromí.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal