Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko v soukromí - Last Minute Maďarsko

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Maďarsku za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Maďarsku letecky levně. Last Minute Maďarsko.

Maďarsko v soukromí 2023

Základní informace

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Stop Pension v 2hvězdičkovém ubytování Stop Pension, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. říjen až úterý 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 1645,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


Étterem

A panzióban kérésre reggelizés biztosított. Közvetlen közelben ebédelési és vacsorázási lehetőség van.

Szobaleírás

A panzió 12 szobával rendelkezik, melyek 2-3 ágyasak, zuhanykabinos fürdőszobával, TV-vel, hűtőszekrénnyel felszerelt erkélyes szobák, korlátlan internethasználattal, 24 órás recepciós szolgálattal, reggelizési lehetőséggel várja a kedves vendégeket.A szobák nem dohányzók.

Általános szolgáltatások

Csomagszoba, WI-FI, Nyitott parkoló, Központi széf, 24 órás portaszolgálat, Csomag és értékmegőrzés, Mosodai szolgáltatás, Kávéfőző, Programszervezés, Kerti bútor, Ébresztés, Taxirendelés, Autókölcsönzés, Ingyenes parkoló, Busz parkoló

Éttermi szolgáltatások

Reggeli, Reggeliző helyiség


Maďarsko v soukromí - Last Minute Maďarsko
Stop Pension
★★
 
 • 1 645 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Margaréta od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 7. října do neděle 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 940,- Kč.
Maďarsko v soukromí 2023
Apartmán Margaréta
★★
 
 • 940 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Střední Zadunají, Střed okolí Dunaje, Pe-Ki Lux Apartman v ?hvězdičkovém ubytování Pe-Ki Lux Apartman, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. říjen až pondělí 9. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 1922,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí - Last Minute Maďarsko - Pe-Ki Lux Apartman
Pe-Ki Lux Apartman
★★
 
 • 1 922 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, Budapešť, Korona Pension, v místě Korona Pension v 3hvězdičkovém ubytování Korona Pension od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 8. října do pondělí 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 496,- Kč.

Atributy: wellness pobyt.
Maďarsko v soukromí - Last Minute Maďarsko - Korona Pension
Korona Pension
★★★
 
 • 496 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Bableves (Felsőtold), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 8. říjen až úterý 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 1554,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Maďarsko v soukromí - Last Minute Maďarsko - Penzion Bableves (Felsőtold)
Penzion Bableves (Felsőtold)
★★
 • 1 570 Kč
 • 1 554 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, Penzion Halháza (Sirok), v místě Penzion Halháza (Sirok) v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Halháza (Sirok) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 8. října do středy 11. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2356,- Kč.
  Maďarsko v soukromí 2023 - Penzion Halháza (Sirok)
  Penzion Halháza (Sirok)
  ★★
   
  • 2 356 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Západní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Őr-Ség (Kerkakutas), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 8. říjen až úterý 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 1499,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Maďarsko v soukromí 2023 - Penzion Őr-Ség (Kerkakutas)
  Penzion Őr-Ség (Kerkakutas)
  ★★
   
  • 1 499 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Penzion Európa (Mátészalka), v místě Penzion Európa (Mátészalka) v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Európa (Mátészalka) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 9. října do čtvrtka 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1602,- Kč.
  Maďarsko v soukromí 2023 - Penzion Európa (Mátészalka)
  Penzion Európa (Mátészalka)
  ★★
   
  • 1 602 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Severní Dolní Zem, Stop Pension v 2hvězdičkovém ubytování Stop Pension, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 9. říjen až pátek 13. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 2193,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


  Étterem

  A panzióban kérésre reggelizés biztosított. Közvetlen közelben ebédelési és vacsorázási lehetőség van.

  Szobaleírás

  A panzió 12 szobával rendelkezik, melyek 2-3 ágyasak, zuhanykabinos fürdőszobával, TV-vel, hűtőszekrénnyel felszerelt erkélyes szobák, korlátlan internethasználattal, 24 órás recepciós szolgálattal, reggelizési lehetőséggel várja a kedves vendégeket.A szobák nem dohányzók.

  Általános szolgáltatások

  Csomagszoba, WI-FI, Nyitott parkoló, Központi széf, 24 órás portaszolgálat, Csomag és értékmegőrzés, Mosodai szolgáltatás, Kávéfőző, Programszervezés, Kerti bútor, Ébresztés, Taxirendelés, Autókölcsönzés, Ingyenes parkoló, Busz parkoló

  Éttermi szolgáltatások

  Reggeli, Reggeliző helyiség


  Maďarsko v soukromí 2023 - Stop Pension
  Stop Pension
  ★★
   
  • 2 193 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Severní Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Bableves (Felsőtold) od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 9. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 777,- Kč.
  Penzion Bableves (Felsőtold)
  Penzion Bableves (Felsőtold)
  ★★
  • 785 Kč
  • 777 Kč
 • - 1 %
 • Detail


  Zobrazeno 21-30 z 340 nalezených

  Dovolenou Maďarsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francouzská Polynésie v soukromí, Guadeloupe v soukromí, Chorvatsko v soukromí nebo například dovolenou Itálie v soukromí? Další možností je třeba Jordánsko v soukromí.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.