Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka vánočních a předvánočních pobytů v Maďarsku za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená o Vánocích s ubytováním v zahraničí levně. All Inclusive a Last Minute zájezdy letecky a vlastní dopravou. Maďarsko 2019/2020.

1Madarsko.cz    >    

Vánoce v Maďarsku - Maďarsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Vánoce v Maďarsku podle termínu

Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2019 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Hotel Piroska
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Piroska, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 3648,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Flóra - Eger
Dovolená Maďarsko 2019 - Sever Maďarska v 3hvězdičkovém ubytování Flóra - Eger, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7770,- Kč.
 
Hajdúszoboszló, Hungarospa Thermal Hotel*** Superi
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló, Hungarospa Thermal Hotel*** Superi, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5244,- Kč.
 
Hotel Danubius Health Spa Resort Hevíz
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Danubius Health Spa Resort Hevíz, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7974,- Kč.
 
Hotel Dráva, Harkány
Dovolená Maďarsko 2019 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Dráva, Harkány, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7630,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2019 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Zalakaros, Hotel Park Inn****, All Inclusive Nebo
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v hvězdičkovém ubytování Zalakaros, Hotel Park Inn****, All Inclusive Nebo , s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
Hotel Répce
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Répce, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 4650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 124 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal