Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka víkendových pobytů v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. ☀ Široká nabídka víkendových pobytů pro dva v Maďarsku 2021. Maďarsko 2021.

Dovolená Maďarsko    >    

Víkendové pobyty v Maďarsku - Maďarsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Víkendové pobyty v Maďarsku podle termínu

Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až středa 21. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11490,- CZK.
 
Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11490,- CZK.
 
Hotel Pest Inn*** Superior- Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Pest Inn*** Superior- Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13790,- CZK.
 
Hotel Pest Inn*** Superior- Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Pest Inn*** Superior- Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11490,- CZK.
 
Aria Hotel Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aria Hotel Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až úterý 27. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až středa 28. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13790,- CZK.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až úterý 27. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 265 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal