Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Maďarsku v lokalitě Zalakaros - Hotel Mendan Magic Spa & Wellness. Last Minute pobyty v maďarské lokalitě Zalakaros 2019/2020.

1Madarsko.cz    >    
Zalakaros    >    

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness

Vyhledávání zájezdů

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness podle termínu

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5784,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 11. leden až sobota 18. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. leden až pátek 17. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7152,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až úterý 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 21. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7152,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 16. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7992,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 346 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 350 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5364,- Kč.
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 14. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 356 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7152,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zalakaros podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal