Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Západ od Dunaje 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Západ od Dunaje za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Západ od Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Západ od Dunaje 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západ od Dunaje a Last Minute zájezdy

Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 2610,- Kč.
  • Klimatizace
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5172,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5850,- Kč.
 
Hotel Kehida Termal
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kehida Termal, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 11880,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 5
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 5 , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10120,- Kč.
 
Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 1740,- Kč.
  • Klimatizace
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
 
Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** - Lázeňský Relax
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** - Lázeňský Relax , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Hotel Sopron
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sopron, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 437 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Západ od Dunaje podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal