Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Západ od Dunaje 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Západ od Dunaje za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Západ od Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená Západ od Dunaje - Západ od Dunaje 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západ od Dunaje a Last Minute

Hotel Répce Gold: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Répce Gold: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5670,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3790,- Kč.
 
Hunguest Hotel Répce Gold
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Répce Gold, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11065,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8570,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3790,- Kč.
 
Hunguest Hotel Répce Gold
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Répce Gold, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15330,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až pátek 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8530,- Kč.
 
Aqua Hotel Termál
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel Termál, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až pátek 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3370,- Kč.
 
Mosonmagyaróvár - Aqua Hotel Termál
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Mosonmagyaróvár - Aqua Hotel Termál, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5095,- Kč.
 
Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až středa 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5206,- Kč.
  • Klimatizace
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
 

Zobrazeno 1-10 z 446 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Západ od Dunaje podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal