Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Západ od Dunaje 2021 - Last Minute Západ od Dunaje

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku. Západ od Dunaje 2021 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Západ od Dunaje 2021. Last Minute Západ od Dunaje.

Západ od Dunaje podle termínu

Mendan
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 780 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mendan, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 10780,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mendan je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Venus
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 150 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Venus od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 15. prosince do pondělí 20. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 5150,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 53 cestovatelů).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
 • 6 720 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až úterý 21. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6720,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Répce Gold
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 400 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (905 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Répce Gold od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 905 cestovatelů).
Hunguest Hotel Freya
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Tenis
 • Tobogány
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 11 044 Kč
 • 10 050 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (73 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Hunguest Hotel Freya v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Freya, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až čtvrtek 23. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 10050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 73 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Hunguest Hotel Freya je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Karos Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 260 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (89 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karos Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 4260,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 89 cestovatelů).
  Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 640 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (402 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až čtvrtek 23. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 402 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Répce Gold
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 828 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (905 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Répce Gold od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. prosince do úterý 21. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 8828,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 905 cestovatelů).
  Sopron
  ★★★★
   
  • 3 880 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sopron, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Venus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 120 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (53 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Venus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. prosince do úterý 21. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 4120,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 53 cestovatelů).

  Zobrazeno 21-30 z 426 nalezených

  Dovolenou Západ od Dunaje 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Keňa.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2021 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2021 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.