Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Západ od Dunaje 2022 - Západ od Dunaje levně 2022

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku. Západ od Dunaje 2022 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Západ od Dunaje 2022. Západ od Dunaje levně 2022.

Západ od Dunaje podle termínu

Danubius Health Spa Resort Bük
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 4 698 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (477 hodnocení)

Nejnovější recenze: Marně bychom hledali něco negativního. Vše bylo super a moc jsme si to užili. Tento hotel vřele doporučujeme, zejména pro rodiny s dětmi.

Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až pondělí 24. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 51 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 4698,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 477 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Danubius Health Spa Resort Bük je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kehida Termal
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 870 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do úterý 25. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 51 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 5870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 57 cestovatelů).
Mjus World Resort & Thermal Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 530 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 51 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11530,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mjus World Resort & Thermal Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mjus World Resort & Thermal Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 500 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mjus World Resort & Thermal Park od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 24. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 22 cestovatelů).
Onyx Luxury
★★★
 
 • 4 250 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Onyx Luxury, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. leden až pondělí 31. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 53 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 4250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 13 440 Kč
 • 11 424 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (402 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 25. ledna do pondělí 31. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 54 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 11424,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 402 cestovatelů).
  Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 280 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (402 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 25. leden až neděle 30. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 54 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, aktuálně v ceně 10280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 402 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kehida Termal
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 13 710 Kč
  • 12 750 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 27. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 56 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 12750,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 57 cestovatelů).
  Kehida Termal
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 910 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 3910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 57 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kehida Termal je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Répce Gold
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 11 149 Kč
  • 10 815 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (905 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Répce Gold od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 29. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 58 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 10815,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 905 cestovatelů).

  Zobrazeno 71-80 z 426 nalezených

  Dovolenou Západ od Dunaje 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.