Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v září 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září v Maďarsku.

Dovolená Maďarsko    >    

Dovolená v Maďarsku - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v září 2021

Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 6
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Rába City Center v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 6, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4240,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Klidná lokalita, Fitness, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hotel Park Inn 156
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn 156, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 8150,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Apartmány Boulevard City v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 8366,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Hotelová restaurace.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Apartmány Boulevard City v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 10757,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Hotelová restaurace.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Gotthard Therme Hotel & Conference v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3420,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17924,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 8 km.
 
Aria Hotel Budapest
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aria Hotel Budapest, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 27090,- CZK.
 
Aria Hotel Budapest
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aria Hotel Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 33890,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 31670,- CZK.
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Danubius Grand Margitsziget v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15240,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 730 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal