Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Maďarsku - září 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska v září 2020 za nejvýhodnější ceny.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko září 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute Maďarsko září 2020

Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až pondělí 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7260,- Kč.
 
Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až úterý 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14373,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až úterý 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14388,- Kč.
 
Budapešť, Promenade City Hotel ***superior
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Promenade City Hotel ***superior, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až středa 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1570,- Kč.
 
Bungalovy Tihany
Dovolená Balaton levně, s neznámým počtem hvězdiček. Bungalovy Tihany s délkou 4 dní, v termínu 1. září 2020 až 4. září 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3000 Kč.
 
Cosmo City Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Cosmo City Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až sobota 5. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 13090,- Kč.
 
Danubius Hotel Helia - Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Helia - Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až úterý 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19530,- Kč.
 
Divina Boutique Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina Boutique Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až čtvrtek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10710,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až pátek 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6210,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&conference: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až čtvrtek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3940,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 1205 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal