Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Dovolená Západ od Dunaje v září 2022 - Září v Maďarsku

Dovolená Západ od Dunaje v září 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v září 2022. Zájezdy Západ od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Západ od Dunaje v září 2022

Ensana Thermal Sárvár
★★★★
 
 • 7 635 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Sárvár, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. září až pondělí 5. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 227 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7635,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Magistern
★★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 4 080 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají, v místě Magistern v 3hvězdičkovém ubytování Magistern od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do pondělí 5. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 227 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4080,- Kč.
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 750 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (407 hodnocení)

Nejnovější recenze: Nejlepší dovolená co jsme měli . Musím říci ze lepsi než Egypt.

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. září až čtvrtek 8. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 227 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 407 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 810 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do pátek 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 227 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 5810,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
Ensana Thermal Sárvár
★★★★
 
 • 12 250 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Sárvár, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. září až čtvrtek 8. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 228 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Aqua Hotel Termál
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 4 770 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (141 hodnocení)

Nejnovější recenze: Výborný výklad a doprovod delegata.

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají, v místě Aqua Hotel Termál v 3hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel Termál od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. září do středa 7. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 229 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 4770,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 141 cestovatelů).
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 674 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (407 hodnocení)

Nejnovější recenze: Nejlepší dovolená co jsme měli . Musím říci ze lepsi než Egypt.

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. září až úterý 6. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 229 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 4674,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 407 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 600 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (1429 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. září do neděle 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 229 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 16600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 1429 cestovatelů).
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 216 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (407 hodnocení)

Nejnovější recenze: Nejlepší dovolená co jsme měli . Musím říci ze lepsi než Egypt.

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. září až neděle 11. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 230 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 14216,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 407 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Greenfield Hotel Golf & Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 820 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (463 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Greenfield Hotel Golf & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 7. září do pátek 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 232 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4820,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 463 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 46 nalezených

Dovolenou Západ od Dunaje 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt září, Francie září, Chorvatsko září nebo například dovolenou Itálie září? Další možností je třeba Jordánsko září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.